Ścieżka muzyczna Doom Eternal z nietypowym sekretem

Obrazek ukryty w piosence.

Gracze dokonali nietypowego odkrycia - okazało się, że w ścieżce muzycznej Doom Eternal ukryto grafikę z okładki drugiej części cyklu.

Za pomocą sztuczek, które pozwalają wizualizować dane zawarte w utworach, zauważono, że piosenka „Welcome Home Great Slayer” skrywa obrazek związany ze strzelanką z 1994 roku. Ilustrację można ujrzeć samemu używając darmowej aplikacji Sonic Vizualizer.

doom_okladki
Obrazek znaleziony w piosence i okładka Doom 2

Ścieżkę muzyczną Doom Eternal przygotował Mick Gordon, który najprawdopodobniej odpowiada za umieszczenie wspomnianej grafiki. Podobny sekret - w formie pentagramu i Liczby Bestii z 13 rozdziału Apokalipsy św. Jana - ukrył w soundtracku poprzedniej odsłony serii.

Zobacz: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Kompozytor najprawdopodobniej jednak nie stworzy już muzyki do kolejnych części. Niedawno ujawnił, ze jest niezadowolony z finalnego brzmienia utworów i zapewne nie podejmie się dalszej współpracy z Bethesdą - wydawcą cyklu strzelanek.

Źródło: PC Gamer

Poprzednio: Minimal Affect to parodia serii Mass Effect

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami