Nioh 2 - boss: Hachisuka Koroku

Walka na moście.

Hachisuka Koroku, niegdyś towarzyszył ci podczas przemierzania Japonii spaczonej plugastwem yokai, a teraz przyjdzie ci się z nim zmierzyć. Poniżej znajduje ją się porady, dzięki którym uporasz się z bossem.

  • Koroku jest bardzo szybki, zwinny i skoczny. Podczas walki używa kusarigamy. Warto trzymć przeciwnika na dystans i czekać za jego atakami. Gdy wykona swój ruch, należy do niego dobiec i zadać mu serię uderzeń.
  • Można również walczyć bliżej przeciwnika, ale wówczas należy wykonywać szybkie uniki, które umożliwią uniknąć jego ciosu. To stworzy szanse na uderzenie w plecy wroga, co oczywiście należy jak najczęściej wykorzystywać.
  • Wyprowadzając swoje ataki, należy wykonywać serię ciosów jak najdłużej, dzięki temu szybko zmniejszysz poziom Ki przeciwnika, a to da ci szansę na wyprowadzenie zabójczego ciosu.
337
  • Podczas walki Koroku używa między innymi żywiołu wody do zadawania obrażeń, tworząc niebieskie pola na moście. Należy unikać kontaktu z tymi miejscami.
  • Kiedy boss używa kusarigamy zazwyczaj atakuje serią uderzeń. Trudno wyczuć, kiedy skończy atak, dlatego warto trzymać cały czas gardę, aby uchronić się przed ciosem.
  • Choć w Królestwie Ciemności boss zyskuje nowe ataki, strategia walki z nim nie różni się. Nadal należy atakować przeciwnika serią ciosów, oczywiście uważając na poziom staminy.
336
  • Podczas Królestwa Ciemności Koroku przywołuje ducha opieczonego, w postaci kota, który tworzy tornado pędzące w twoją stronę (łatwo uniknąć tego ataku, oddalając się) lub atakuje z dystansu - strzela kilkoma promieniem w twoją stronę. Ten drugi atak jest zdecydowanie groźniejszy i trudniej go odeprzeć, ale trzymanie gardy powinno zablokować jego atak.

Następnie: Nioh 2 - boss: Daidara Bocchi

Spis treści: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Nioh 2 - boss: Tokichiro #1, Dwie twarze gościnności

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami