Pierwsze DLC do Dragon Ball Z Kakarot wprowadzi bossa z filmu kinowego - premiera 28 kwietnia

Oraz nowe transformacje.

Bandai Namco poinformowało, że pierwsze fabularne DLC do Dragon Ball Z Kakarot zadebiutuje 28 kwietnia. Dodatek sprzedawany będzie osobno i w ramach zbiorczej przepustki sezonowej.

Rozszerzenie bazuje na czternastym filmie kinowym anime, w którym bohaterowie zmierzyli się z Beerusem - bogiem zniszczenia. Przeciwnik pojawi się w grze w formie bossa na 250. poziomie doświadczenia. Producent Hara Ryousuke przekonuje, że sam miał duże problemy z pokonaniem wroga - głównie ze względu na ograniczony zasób przedmiotów do użycia.

dbz_dlc01
Pojawią się nowe transformacje dla postaci

DLC wprowadzi również nowe transformacje dla Goku i Vegety - Super Saiyan God (wyróżniają się czerwonymi włosami). Co ciekawe, z obu gracze skorzystają na dowolnym etapie kampanii fabularnej z podstawowej wersji produkcji, oczywiście po wcześniejszym odblokowaniu.

dbz_beerus
Beerus to podobno trudny przeciwnik

Zobacz: Dragon Ball Z Kakarot - Poradnik, Solucja

Dodatek zatytułowano A New Power Awakens - Part 1, co wskazuje, że to pierwsza część. Nie jest na razie jasne, kiedy dokładnie zadebiutuje rozdział drugi, ale wiadomo, że w sumie zaplanowano trzy duże rozszerzenia.

Źródło: Bandai Namco

Poprzednio: Nowe gry na PS4 w PS Store - Predator: Hunting Grounds i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami