Nowy bug w Fallout 76 - NPC kradną broń poległych graczy

Dla niektórych to spory problem.

Dodatek Wastelanders wprowadził do Fallouta 76 postacie niezależne, w tym także takie, które mogą nam towarzyszyć. Okazuje się, że niektórzy z nich mogą ukraść naszą broń, gdy zginiemy w boju.

Jeden z użytkowników zarejestrował taki przypadek w materiale wideo. Gdy ginie podczas misji i odradza się, zauważa, że zniknął jej ciężki karabin - chwilę później okazuje się, że używa go postać Marion Copeland.

Co więcej, Marion jest NPC-em, który nie może zginąć w Fallout 76, co oznacza, że gracz nie może po prostu zabić postaci i zabrać swoją broń.

Bethesda przygląda się obecnie problemowi, ale na wszelki wypadek lepiej być wyjątkowo ostrożnym, gdy wykonujemy misje, w których towarzyszą nam postacie niezależne.

thumbsup
Nikomu nie można ufać...

Wastelanders to darmowe, obszerne DLC, które wprowadza dwa duże wątki fabularne związane z różnymi frakcjami i poszukiwaczami skarbów, którzy zjeżdżają do Appalachii.

Źródło: PC Gamer

Poprzednio: CDP złożyło wniosek o upadłość - dystrybutor gier kończy działalność

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami