Nioh 2 - kodamy: zadanie Niechybne zniszczenie

Lokalizacja zielonych duchów.

Poniżej przedstawiamy lokalizację wszystkich kodam w misji głównej: Niechybne zniszczenie, jaką rozegrasz w Nioh 2.

  • Zadanie: Niechybne zniszczenie
  • Liczba kodam: 7

Zobacz też:

292
293
  • #1. Za chramem startowym znajduje się most, a za nim główna brama do warowni. Przejdź przez wrota i obróć się. Wejdź po drabinie (1). Złoty kodama stoi za skrzynią (2).
294
295
296
  • #2. Za drugim chramem znajduje się przejście do korytarza (3), na końcu którego mieści się wyrwa w murze (4). Wewnątrz odnajdziesz kufry oraz skrzynie, za którymi stoi zielona kodama (5).
294
297
  • #3. Za drugim chramem znajduje się przejście w kierunku korytarza (3). Wejdź po drabinie na górę (6). W pomieszczeniu, po lewej stronie, w rogu, za skrzyniami odnajdzieszi brązowego kodama (7).
298
299
300
  • #4. Gdy dotrzesz do pomieszczenia, które łączy się z wejściem na arenę walki z pierwszym bossem (wyższa kondygnacja warowni), przejdź korytarzem (8) do pokoju z wyrwą w podłodze (9). Wskocz na niższy poziom, gdzie - za skrzyniami - odnajdziesz czarnego kodama (10).
301
302
  • #5. Za trzecim chramem znajduje się drabina. Zejdź na dół, a potem na najniższe piętro. Obok powalonej wielkiej belki (11) znajduje się przejście (12), na końcu którego odnajdziesz czerwonego kodama (13).
303
304
305
  • #6. Gdy będziesz na najniższym piętrze, czyli miejscu, które opisywaliśmy powyżej, odnajdź przejście po powalonych belkach (14). Dotrzesz po nich dwa piętra wyżej. Za dzwonem znajdują się zrujnowane schody (15). Zeskocz piętro niżej, gdzie odnajdziesz zielonego kodama (16).
306
307
  • #7. Gdy będziesz na najniższym piętrze, obok schodów poszukaj ukryte przejście (17) - ściany z oczami, Nurikabe. Gdy sforsujesz zabezpieczenie, w pomieszczeniu odnajdziesz brązowego kodama (18).

Następnie: Nioh 2 - kodamy: zadanie Dwie twarze gościnności

Spis treści: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Nioh 2 - kodamy: zadanie Zmierzch na górze Tenno

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami