Nioh 2 - kodamy: zadanie Bystry demon

Lokalizacja zielonych duchów.

Poniżej przedstawiamy lokalizację wszystkich kodam w misji głównej: Bystry demon, jaką rozegrasz w Nioh 2.

  • Zadanie: Bystry demon
  • Liczba kodam: 6

Zobacz też:

319
  • #1. Na początki lokacji, za połamaną ścianą, stoi czarny kodama (1). To miejsce znajduje się jeszcze przed chramem startowym.
320
  • #2. Kiedy dotrzesz do areny walki z Kamaitachim, bossem w postaci kota, z którym już walczyłeś, wejdź na wzgórze i przejdź po konarze na drugą stronę. Za drewnianą palisadą dostrzeżesz zielonego kodama (2). Obejdź ogrodzenie z płachty, aby dostać się do miejsca, gdzie czeka za tobą duszek.
321
322
  • #3. Niedaleko miejsca opisywanego powyżej znajduje się brama (3). Przejdź przez nią i spójrz w lewo, a w rogu zobaczysz czarnego kodama (4).
323
  • #4. Gdy dotrzesz do drugiego chramu, przejdź przez dom i wejdź na wzgórze, z którego dotrzesz na dach domu, na którym stoi złoty kodama (5).
324
325
  • #5. Za skrótem do drugiego chramu idź w stronę drewnianego mostu (6), za którym znajduje się skrót do chramu startowego. Przed wejściem na most, przejdź po konarze (7), w dół lokacji. Za drzewem odnajdziesz czerwonego kodama (8).
326
327
  • #6. Gdy będziesz wchodził na wzgórze, na którym znajduje się trzeci chram i arena walki z bossem, natrafisz po drodze na wnękę, w której znajduje się złoty kryształ (9). Tam też odnajdziesz brązowego kodama (10).

Następnie: Nioh 2 - kodamy: zadanie Bezpańskie koty

Spis treści: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Nioh 2 - kodamy: zadanie Dwie twarze gościnności

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami