Final Fantasy 7 Remake to najszybciej sprzedająca się gra na wyłączność PS4

Ponad 3 miliony w trzy dni.

Square Enix poinformowało, że Final Fantasy 7 Remake w trzy dni od premiery sprzedało się w ponad 3,5 milionie egzemplarzy.

Z komunikatu wydawcy wynika, że dane obejmują egzemplarze wysłane do sklepów oraz nabyte przez graczy w wersji cyfrowej. Podkreślono, ze rezultat osiągnięty za pośrednictwem dystrybucji elektronicznej, znacznie przekroczył oczekiwania firmy.

Warto zaznaczyć, że Final Fantasy 7 Remake dostępne jest obecnie tylko na PS4 (gra ukaże się najpewniej również na PC). Wynik oznacza, że to obecnie najszybciej sprzedająca się gra na wyłączność konsoli Sony - wcześniejszym liderem było Spider-Man, które w trzy dni od debiutu sprzedało się w 3,3 milionach kopii.

Produkcja od Square Enix to odświeżona wersja tytułu z 1997 roku. Twórcy nie tylko udoskonalili oprawę graficzną, ale przeprojektowali mechanizmy rozgrywki. Pozycja obejmuje jednak tylko część treści z oryginału - pozostałe pojawią się w kolejnych epizodach.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Następnie: W grze Microsoft Flight Simulator zobaczymy też zwierzęta

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami