Death Stranding na PC opóźnione - premiera 14 lipca

Twórcy potrzebują więcej czasu.

Kojima Productions poinformowało o opóźnieniu premiery Death Stranding na PC. Gra ukaże się 14 lipca, choć początkowo miała pojawić się 2 czerwca.

Powodem przesunięcia debiutu o półtora miesiąca jest koronawirus. Ze względu na pandemię, japońskie studio musiało zamknąć swoją siedzibę i zacząć pracować zdalnie. W związku z tym deweloperzy potrzebują więcej czasu na ukończenie wersji komputerowej.

Edycja PC zaoferuje między innymi wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych. W planach jest również tryb fotograficzny, który niedawno zaimplementowano w wydaniu PlayStation 4.

Pojawią się też elementy nawiązujące do Half-Life, czyli serii wykreowanej przez Valve - właściciela platformy Steam, na której ukaże się komputerowa wersja Death Stranding. Gracze otrzymają czapkę w formie znanego z cyklu headcraba.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Produkcja dostępna jest na razie tylko na PS4. To pierwsza gra założonego przez Hideo Kojimę studia Kojima Productions. Podstawą rozgrywki jest eksploracja (w dużej mierze na piechotę) rozległych lokacji w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych.

Następnie: Twórca "gry" na Steamie wypije szklankę wody za każdy sprzedany egzemplarz

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami