Doom Eternal ukończony w 27 minut - twórcy reagują na speedrun

Wyjątkowy wyczyn.

Dziennikarze serwisu IGN zaprosili kilku deweloperów z id Software, by obejrzeli materiał prezentujący gracza przechodzącego Doom Eternal w 27 minut.

Już w pierwszych minutach speedrunner wykorzystał pewien glitch związany z save'ami, by przenieść bohatera na sam koniec misji. Twórcy nie domyślają się nawet, jak to możliwe.

W okazjonalnych scenach walki użytkownik może pochwalić się idealną celnością, pokazując przy okazji, że grał w Eternal wielokrotnie - często wystrzeliwuje pociski w różne miejsca zanim jeszcze pojawią się tam wrogowie.

Deweloperzy wyrażają podziw dla analitycznych umiejętności i cierpliwości speedrunnera i zastanwiają się, czy warto naprawiać niektóre drobne błędy, by specjaliści od jak najszybszego przechodzenia gier otrzymywali regularnie nowe wyzwania.

ddduuu

Doom Eternal zadebiutował miesiąc temu na PC, PS4 i Xbox One, a przed końcem roku ukaże się jeszcze wersja na Nintendo Switch. Nowa odsłona serii została ciepło przyjęta zarówno przez graczy, jak i recenzentów.

Następnie: Jak powstała kultowa scena z intra Another World

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami