Powstaje symulator autopsji z elementami horroru - sekcje zwłok i walka z mrocznymi siłami

Nowy projekt twórców Taxi Simulator.

Polskie studio Woodland Games, które znane jest z serii Taxi Simulator, zapowiedziało Autopsy Simulator - projekt opisywany jako „horror z elementami symulatora”. Tytuł zmierza na PC, ale data premiery nie jest znana.

Jak wskazuje nazwa, gra pozwoli przeprowadzać autopsje zmarłych osób. Wcielimy się w Jacka - patomorfologa, który w trakcie sekcji zwłok nieznanej kobiety odnajduje w jej ciele pierścionek. Okazuje się, że biżuteria należała do zaginionej przed laty żony bohatera. Ten postanowi rozwiązać zagadkę związaną z ukochaną.

Autorzy obiecują „mrożącą krew w żyłach historię” - podopieczny zmierzy się z „mrocznymi siłami oraz słabościami własnego umysłu”. Opublikowany zwiastun przedstawia sekwencję, w której postać doświadcza niepokojącej wizji i ucieka przed ożywionym człowiekiem.

Podczas zabawy gracze przeprowadzą analizę kilku denatów. Twórcy podkreślają, ze za każdym stoi określona historia, którą trzeba będzie odkryć, by prawidłowo rozpoznać przyczyny zgonu - nie obejdzie się bez przeglądania policyjnych akt.

autopsy_simulator_zwiastun
To nie będzie gra dla osób o słabych nerwach

Poszczególne przypadki przygotowano we współpracy z patomorfologami i lekarzami medycyny sądowej, by proces sekcji zwłok był autentyczny. Eksperci pomogli przy realistycznym odwzorowaniu narządów ciał, ich faktur i obrażeń.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: sierpień 2020 - pełna oferta

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered i nie tylko.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami