Nioh 2 - boss: Maeda Toshiie

Przedsmak przed głównym bossem.

Maeda Toshiie to przeciwnik w postaci bossa, z którym się zmierzysz w misji: Niechybne zniszczenie. Nie jest to jednak główny wróg w tej lokacji. Broni on dostępu do bramy, za którą znajduje się przejdście do kolejnego bossa i głównego przeciwnika w tym zadaniu.

  • Strategia walki z tym przeciwnikiem jest dosyć prosta. Należy ominąć atak wroga tak, aby wykonać unik i znaleźć się za jego plecami. Wówczas można zadać mu serię uderzeń. Pomimo kilku różnych ataków bossa, można praktycznie zawsze skorzystać z opisywanej taktyki.
  • Po wyprowadzonej serii, należy się wycofać, by zregenerować ki i przygotować się do natarcia wroga.
279
  • Zadając sukcesywnie obrażenia przeciwnikowi, stopniowo uszczuplasz pasek jego wytrzymałości. W ten sposób możesz doprowadzić do momentu, w którym zadasz mu zabójczy cios.
  • Boss walczy za pomocą włóczni. Jego najgroźniejszym atakiem jest szybkie machanie bronią, po którym następuje pchnięcie. Wykonując unik, możesz szybko znaleźć się za jego plecami i wyprowadzić sekwencję ciosów.
278
  • Równie trudnym atakiem do odparcia jest wezwanie ducha opiekuńczego. Jeśli tak się stanie, na arenie pojawią się kule ognia, które lecą w twoją stronę. Biegnij w bok, aby ominąć pociski. Wówczas również unikniesz ataku włócznią bossa.
  • Podczas starcia z tym przeciwnikiem nie wystąpi faza Królestwa Ciemności.

Następnie: Nioh 2 - boss: Shibata Katsuie

Spis treści: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Nioh 2 - boss: Ryomen Sukuna

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami