Call of Duty: Modern Warfare 3 również otrzyma remaster - nieoficjalne informacje

Na silniku odświeżonych wersji poprzednich części.

Youtuber TheGamingRevolution, który przed oficjalną zapowiedzią ujawnił informacje o Call of Duty Warzone, twierdzi, że trwają prace nad remasterem Modern Warfare 3.

Internauta przekonuje, że tak jak odświeżona wersja drugiej części cyklu produkcja zaoferuje wyłącznie kampanię fabularną. Strzelanka jest podobno gotowa od jakiegoś czasu, a powstała na silniku znanym z odnowionych wydań dwóch wcześniejszych odsłon.

Pozycja trafi ponoć najpierw na PS4, a później na pozostałe platformy. Użytkownik twierdzi, że przyczyną jest fakt, że to właśnie Sony nalegało na przygotowanie remasterow trylogii Modern Warfare - koncern rzekomo pokrył częściowo budżet tytułów.

Według youtubera, firma chciała, by odświeżone produkcje ukazały się na obecnej generacji, jeszcze przed debiutem rebootu współczesnej odnogi serii. Plan się nie powiódł: odnowioną drugą część miano wydać na początku 2018 roku, ale premierę opóźniono z powodu strzelaniny w Dallas.

cod_mw3_remastered
Odświeżone Modern Warfare 3 zaoferuje podobno tylko kampanię fabularną

TheGamingRevolution zwraca uwagę, że w remasterze Modern Warfare 2 umieszczono odniesienie, które wskazuje, ze odnowiona edycja trzeciej części faktycznie powstaje - element ukryto w muzeum, odblokowywanym po ukończeniu gry.

Call of Duty: Modern Warfare 3 ukazało się w 2011 roku. Produkcja kontynuuje wydarzenia z poprzednich odsłon - kierując członkami jednostek specjalnych gracze biorą udział w misjach na całym świecie.

Następnie: Twórcy Night City obiecują darmową kopię Cyberpunk 2077 za napisanie recenzji gry

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami