Turnieje Valorant tylko z ocenzurowaną krwią

Strzelaniny dla całej rodziny.

Riot Games zachęca różne firmy i streamerów do organizacji turniejów w Valorant - choć dopiero niedawno rozpoczęła się zamknięta beta strzelanki. Twórcy mają też konkretne wymagania, jak na przykład cenzurowanie krwi podczas esportowych rozgrywek.

W oficjalnych wytycznych, deweloperzy zaznaczają, że opcja Pokaż Krew musi być odznaczona. Potencjalni organizatorzy mają też zadbać o „odpowiednią otoczkę”, pozbawioną „wulgarnych czy obraźliwych elementów”.

valokrw
Krew zastąpiona zostanie jasnym rozbłyskiem

Można założyć, że obostrzenia związane z pokazywaniem krwi są związane przede wszystkim z dbaniem o reklamodawców - wielu zwraca uwagę nawet na najmniejsze elementy, które mogą wpłynąć na ograniczenie grona odbiorców, choćby przez podwyższenie kategorii wiekowej.

Zobacz: Valorant - poradnik i najlepsze porady - kompletny przewodnik po grze

Turnieje CS:GO ukazują czasem krwawe efekty postrzałów, ale gra nie oferuje nawet opcji wyłączenia realistycznych obrażeń.

Valorant to strzelanka w stylu Counter-Strike'a, ale z różnorodnymi postaciami, z których każda dysponuje innym zestawem talentów. Gra zostanie udostępniona dla wszystkich zainteresowanych latem na PC - w formie Free to Play.

Źródło: Riot Games

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami