Animal Crossing - Gulliver: jak znaleźć communicator parts w New Horizons

Ptak na plaży.

Gulliver to mewa, którą możesz znaleźć na plaży swojej wyspy w Animal Crossing New Horizons. Musisz najpierw obudzić nieprzytomnego ptaka, a potem pomóc mu znaleźć pięć communicator parts.

W tym poradniku dowiesz się, jak odszukać części komunikatora i co otrzymasz za pomoc.

Na tej stronie:

Gulliver w Animal Crossing - lokalizacja postaci

Tak jak w przypadku reszty specjalnych gości w New Horizons, odwiedziny Gullivera zdarzają się w losowym momencie, choć najprawdopodobniej spotkasz go kilka dni po rozpoczęciu przygody.

Animal_Crossing_Gulliver_5

Gulliver zawsze będzie leżał na plaży, nieprzytomny. Nie wiadomo, kiedy odwiedzi twoją wyspę, więc warto codziennie się rozglądać.

Jak znaleźć pięć części komunikatora - communicator parts - w New Horizons

Twoim pierwszym zadaniem po znalezieniu Gullivera jest obudzenie ptaka. Musisz to zrobić, zagadując go kilka razy - przygotuj się jednak, że trudno go będzie dobudzić.

Zagaduj go, a w końcu odzyska przytomność i wytłumaczy ci, kim jest. Wkrótce odkryje, że jego telefon jest zniszczony. Poprosi cię więc o znalezienie pięciu części komunikatora (five communicator parts).

Animal_Crossing_Gulliver_2

Części komunikatora są zakopane w piasku na plażach twojej wyspy. Aby je znaleźć, rozglądaj się za niewielkimi strumieniami wody (1), które wypływają z dziurek w piasku, a następnie kop szpadlem w tych miejscach.

g1

Przeszukaj więc wszystkie plaże (najpierw tę, na której znalazłeś mewę), aż zdobędziesz pięć części, a następnie zwróć je ptakowi.

Nagroda za pomoc Gulliverowi

Kiedy oddasz Gulliverowi pięć części komunikatora, spróbuje się skontaktować ze swoją załogą, a także wspomni o nagrodzie.

Prezent znajdziesz w swojej skrzynce pocztowej koło domu, następnego dnia.

Animal_Crossing_Gulliver_4

Nagrody od Gullivera są związane z różnymi kulturami lub znanymi światowymi monumentami. Możesz otrzymać model Stonehenge czy figurkę szczęśliwego kota (Lucky Cat) z Japonii. Możliwym prezentem są też Nook Miles.

Kiedy pomożesz Gulliverowi 30 razy, uzyskasz od niego schemat DIY na złoty szpadel (golden shovel).

Następnie: Animal Crossing - osy i użądlenia Wasp: jak wyzdrowieć w New Horizons

Spis treści: Animal Crossing New Horizons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Animal Crossing - jak szybko zarabiać pieniądze Bells w New Horizons

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami