Animal Crossing - iron nugget: jak szybko zdobyć dużo żelaza w New Horizons

Najlepszy sposób.

Iron nugget, czyli bryłka żelaza, to jeden z najcenniejszych i zarazem trudno dostępnych surowców w Animal Crossing New Horizons. W tym poradniku dowiesz się, jak zmaksymalizować jego pozyskiwanie.

Iron nuggets (1) pozyskujemy ze skał (2) na wyspie. Aby wydobyć żelazo, musimy uderzyć skałę szpadlem lub metalową siekierą. Szansa wypadnięcia iron jest niewielka: znacznie łatwiej zdobyć glinę lub kamień.

i1

Ważne: nie jedz owoców przed uderzaniem kamienia - w przeciwnym przypadku zniszczysz go po pierwszym uderzeniu.

Na własnej wyspie znajdziesz tylko kilka kamieni, ale jest sposób na pozyskanie dodatkowych iron nuggets - udanie się na inną losową wyspę.

Potrzebujesz do tego biletu Nook Miles Ticket (3), który kupisz w maszynie przypominającej bankomat w namiocie Toma Nooka. Bilet kosztuje 2 000 Nook Miles.

i2

Gdy kupisz już Nook Miles Ticket, udaj się na lotnisko i porozmawiaj z dodo w recepcji. Wybierz „I wanna fly!”, a potem „Use Nook Miles Ticket”.

Każda wyspa, którą odwiedzisz, ma przynajmniej kilka skał, z których możesz wydobyć iron nuggets. Staraj się odwiedzać wyspy codziennie, gdy tylko uzbierasz 2 000 Miles na bilet.

Następnie: Animal Crossing - jak zapisać grę w New Horizons

Spis treści: Animal Crossing New Horizons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Animal Crossing - przyspieszanie i przewijanie czasu, zmiana pory dnia, szybsza budowa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami