FIFA 20 - gwiazdy Realu Madryt, Liverpoolu i innych zespołów zmierzą się w charytatywnym turnieju

Zawody na wirtualnym boisku.

EA Sports poinformowało, że w ramach akcji „Zostań w domu. Grajmy razem” zorganizuje turniej charytatywny w FIFA 20. W zmaganiach wezmą udział piłkarze prawdziwych drużyn.

Zawody rozpoczną się dzisiaj - 15 kwietnia - i potrwają do 19 kwietnia, a mecze będą transmitowane na kanale piłkarskiej serii na Twitchu. Do rywalizacji staną zawodnicy reprezentujący 20 klubów, w tym Real Madryt, Ajax, AS Roma, Chelsea, FC Kopenhaga, Liverpool i Porto.

Ponadto osoby śledzące turniej otrzymają możliwość przekazywania pieniężnych darowizn na rzecz walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Samo Electronic Arts wpłaci milion dolarów na fundusz wspierający działania przeciwko pandemii COVID-19.

Dla widzów przygotowano nagrody. W trakcie oglądania meczów, użytkownicy, którzy połączą swoje konto EA z profilem na Twitchu, mają szansę zdobyć przedmioty do trybu Utimate Team.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

- W ramach inicjatywy „Zostań w domu. Grajmy razem.” pracujemy nad tym, aby pomóc ludziom na całym świecie znaleźć więcej sposobów na nawiązanie kontaktu poprzez rozrywkę. W połączeniu z wpłatami pomocowymi, które przekazujemy, mamy nadzieję wywrzeć pozytywny wpływ na życie ludzi w tym trudnym czasie - przekonuje Andrew Wilson, szef Electronic Arts.

Częścią wspomnianej akcji są też aktywności organizowane w innych grach. W Apex Legends przygotowano trzy dodatkowe turnieje z pulą nagród 100 tysięcy dolarów, zaś gracze The Sims 4 do 17 kwietnia mogą spotkać się z twórcami cyklu w transmisjach na Twitchu.

Następnie: Nowe gry na PS4 w PS Store - Fallout 76: Wastelanders i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami