GTA 5 z ray tracingiem, modami graficznymi i ustawieniami Ultra - wideo fana

Jest na co popatrzeć.

Prowadzący kanał Digital Dreams na YouTube zaprezentował, jak realistycznie może wyglądać GTA 5 na PC, po zastosowaniu odpowiednich modów, w tym narzędzia dodającego ray tracing.

Poniższe nagranie przedstawia grę z shaderami wprowadzającymi śledzenie promieni, globalnym oświetleniem, dużą paczką modów ulepszających grafikę i prawdziwymi samochodami. Wszystko na ustawieniach Ultra.

Wideo robi wrażenie szczególnie nocą, choć trzeba przyznać, że efekt osiągnięto w dużej mierze przez liczne kałuże na ulicach, w których odbijają się neony i inne światła.

Za dnia gra również wygląda znacznie lepiej niż oryginał, ale widać pewne niedociągnięcia modyfikacji. Ciekawie prezentują się odbicia otoczenia na błyszczącej karoserii pojazdów.

gta2
Czy tak będzie wyglądać GTA 6?

Mody uruchomiono na komputerze z procesorem Ryzen 7 1800X 4,2 GHz, kartą graficzną MSI Armor GTX 1080Ti 11 GB i z 32 GB RAM-u. Instrukcję instalacji można znaleźć tutaj.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami