CoD Warzone na kierownicy - zaskakująco udany eksperyment streamera

Wygrana walka w Gułagu.

Youtuber Noel Miller postanowił przeprowadzić eksperyment i zagrać w Call of Duty Warzone za pomocą kierownicy. Zabawę transmitował na streamie, a widzowie mogli obejrzeć jak wygrywa pojedynek jeden na jednego z innym zawodnikiem.

Miller mógł oczywiście chodzić, ale kierownica nie pozwalała na obracanie kamerą. Drużyna streamera szybko zdobyła jednak pojazd, aby mógł prawidłowo wykorzystać niecodzienny kontroler (mecz zaczyna się w 1:17).

Po kilku minutach wcielania się w kierowcę Ubera, streamer wraz z zespołem spotkał wrogą drużynę (1:20). Kierowca został wyeliminowany, więc trafił do Gułagu - więzienia, w którym toczymy pojedynek jeden na jednego z innym graczem.

Ku zaskoczeniu widzów, drużyny i samego Millera, youtuberowi udało się zwyciężyć potyczkę, tym samym powracając na mapę - mimo że nie mógł obrócić postaci. W trakcie transmisji rozegrał jeszcze kilka spotkań, za każdym razem wcielając się w kierowcę.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

CoD Warzone to tryb w Call of Duty: Modern Warfare, który jest jednak darmowy dla wszystkich chętnych w wersji samodzielnej. Gra obsługuje crossplay, więc podczas zabawy możemy spotkać graczy z innych platform.

Następnie: GTA 5 z ray tracingiem, modami graficznymi i ustawieniami Ultra - wideo fana

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami