Samochód z GTA 5 trafił do spin-offu serialu Breaking Bad

Replika auta pojawiła się w "Zadzwoń do Saula".

W najnowszym odcinku „Zadzwoń do Saula” - dostępnego na Netflixie serialu w uniwersum „Breaking Bad” - pojawiła się replika samochodu z GTA 5.

Na początku epizodu podwładni głównego bohatera udają się po pieniądze na kaucję dla jednego z członków kartelu narkotykowego. Mężczyźni przechodzą przez garaż, w którym znajdowało się auto znane z gry studia Rockstar.

Fragment wozu - niebieskiego z białymi pasami - widoczny jest tylko przez ułamek sekundy. To replika Banshee, czyli sportowego samochodu, który dostępny jest w kampanii fabularnej i module wieloosobowym GTA 5.

Co ciekawe, model, który pojawił się w serialu, wyprodukowano na zlecenie samego Rockstara. Pojazd był do wygrania w konkursie zorganizowanym w 2013 roku wraz z siecią sklepów GameStop. Dwa lata temu auto odkupiły osoby prowadzące firmę Flat 12 Gallery.

auto_gta5
Replikę wykonała firma West Coast Customs

Banshee marki Bravado inspirowany jest wozami Chevroleta oraz Dodge'a. W serii GTA maszyna zadebiutowała w trzeciej części, a następnie trafiała do każdej kolejnej odsłony popularnego cyklu o gangsterach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami