Final Fantasy 7 Remake - gameplay z PC w nowym materiale od twórców

Komputerowa wersja w akcji.

Z okazji debiutu Final Fantasy 7 Remake na PS4, opublikowano materiał, w którym Yoshinori Kitase - producent projektu - podziękował fanom za cierpliwość. Uwagę zwrócił jednak fakt, że w filmie użyto fragmentów zarejestrowanych na komputerach.

Na początku udostępnionego wideo pojawia się komunikat, że widoczny „gameplay nagrano na PC”. Zaprezentowano między innymi ujęcia z różnych przerywników, a także sceny przedstawiające przykładowe potyczki.

Nie jest na razie jasne, dlaczego w materiale opublikowanym przez kanał PlayStation użyto fragmentów pochodzących nie z wersji PS4, a komputerowej - zwłaszcza, że tej ostatniej do tej pory oficjalnie nie zapowiedziano.

Warto jednak zaznaczyć, że Final Fantasy 7 Remake będzie tytułem na wyłączność konsoli Sony tylko przez rok. To oznacza, że po 12 miesiącach gra może pojawić się na innych platformach sprzętowych - istnieje wysokie prawdopodobieństwo, ze właśnie na PC.

ff7_remake_pc_gameplay
Final Fantasy 7 Remake może trafić na PC

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Produkcję przygotowano od podstaw, udoskonalając nie tylko oprawę graficzną, ale i przeprojektowując niektóre mechanizmy rozgrywki. Pozycja przedstawia historię z pierwowzoru, choć scenariusz rozbudowano.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami