Cyberpunk 2077 otrzyma "co najmniej tyle DLC, co Wiedźmin 3"

Szczegóły dodatków poznamy jeszcze przed premierą gry.

Pod względem dodatków, CD Projekt Red szykuje dla Cyberpunk 2077 podobny plan, co w przypadku Wiedźmina 3 - zarówno jeśli chodzi o liczbę DLC, jak i moment ujawnienia rozszerzeń.

Podczas konferencji z inwestorami, prezes grupy CD Projekt - Adam Kiciński - poinformował, że Cyberpunk 2077 wzbogaci „nie mniej DLC, niż miał Wiedźmin 3”.

cp12
Pomniejsze DLC do Dzikiego Gonu były darmowe dla wszystkich

Na pytanie o czas zapowiedzi DLC, Kiciński ponownie wyjaśnił, że Cyberpunk 2077 obowiązuje „ten sam scenariusz, co Wiedźmina 3”. Mniejsze pakiety DLC do Dzikiego Gonu ujawniono trzy miesiące przed planowaną premierą gry, a szczegóły dużych fabularnych dodatków poznaliśmy kilka tygodni przed ich debiutami.

Jeśli chodzi o liczbę DLC, to Wiedźmin 3 otrzymał dwa duże dodatki z osobną historią (Serca z Kamienia oraz Krew i Wino), a także 16 mniejszych pakietów, uzupełniających grę o kilka nowych zadań, broni czy zbroi, a także przedmiotów kosmetycznych czy trybu Nowej Gry Plus.

Nie jest jasne, czy Kiciński wlicza też pomniejsze dodatki do sumy DLC, ale z całą pewnością na myśli miał co najmniej dwa fabularne rozszerzenia, więc możemy spodziewać się nowych historii w płatnych dodatkach.

CD Projekt zapewnił ostatnio, że wrześniowa premiera Cyberpunk 2077 nie jest aktualnie zagrożona. Podczas wspomnianej konferencji potwierdzono natomiast, że gra doczeka się "pełnoprawnej, next-genowej wersji" na PS5 i Xbox Series X.

Źródło: CD Projekt

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Marvel's Avengers z niepełnosprawną superbohaterką

W sesjach motion capture brała udział osoba na wózku

Arkane Studios nie porzuciło Dishonored

Zapewnia przedstawiciel firmy.

W Mafia 3: Edycja Ostateczna odnaleziono miasto z innej gry

Prawdopodobnie porzuconego, szpiegowskiego Rhapsody.

Wiedźmin 3 niczym z pokazu na E3 2014 - mod zmienia gameplay i animacje

Nowe uniki, pozycje bojowe i więcej możliwości biegu.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami