Doom Eternal - demaykr, tajna broń

Unmaykr - najsilniejsza superbroń w grze. Jak ją zdobyć?

W trakcie przechodzenia kampanii fabularnej w Doom Eternal będziemy zdobywać kolejne bronie, takie jak strzelba, wyrzutnia rakiet czy potężne BFG. Istnieje jednak możliwość zdobycia jeszcze jednej, tajnej broni o nazwie demaykr (w angielskiej wersji znany też jako unmaykr).

W jaki sposób odblokować ten oręż? Jest to zadanie związane bezpośrednio z bramami Slayera, które otwiera się znalezionymi na mapach kluczami. Są to specjalne areny, gdzie bierze się udział w trudnych pojedynkach z hordami przeciwników. W sumie, podczas wszystkich misji, można wziąć udział w sześciu tego typu wyzwaniach. Za zwycięstwo na każdej z aren otrzymasz klucz empirejski.

W jakich misjach znajdziesz bramy Slayera? Ich lokalizację znajdziesz na tych stronach:

demaykr

Są to specjalne klucze, które w trakcie pobytu w Fortecy zagłady należy umieszczać w wybranym mechanizmie (1). Jeśli skompletujesz sześć kluczy i aktywujesz wszystkie, to pojawi się tajna broń o nazwie demaykr (2).

demaykr2

Jak działa demaykr? Jest to szybkostrzelny karabin, wypluwający z siebie serie kul energetycznych o ogromnej sile rażenia. Kilka celnych strzałów jest w stanie pozbawić życia nawet najpotężniejsze demony. Należy przy tym pamiętać, że broń korzysta z argentu, czyli takiej samej amunicji, jak BFG, która pojawia się na mapach stosunkowo rzadko. Dlatego z broni należy korzystać z rozwagą. Chyba, że skorzystasz z kodu oszustwa na nieograniczoną ilość amunicji.

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - BFG, tygiel

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami