Call of Duty Warzone - sezon 3: nowości, Karnet Bojowy, Operatorzy

Wszystkie szczegóły.

8 kwietnia rozpoczął się 3 sezon CoD Warzone. Dla trybu battle royale jest to oczywiście technicznie rzecz biorąc sezon drugi, a trzeci dla całego Modern Warfare. Nowa faza rozgrywek wprowadza sporo nowości, a wszystkie opisujemy poniżej.

Największa aktualizacja Warzone to tryb czwórki, czyli dla czteroosobowych drużyn. Uzupełnia on trójki i solo w Battle royale i Grabieży.

b3

Nowi operatorzy to Alex, Ronin i Iskra, przy czym Alexa znamy z kampanii fabularnej Modern Warfare. Żołnierze trafiają do trybu multiplayer, a więc będą dostępni też dla wszystkich graczy Warzone.

W trakcie trwania sezonu Warzone otrzyma też dodatkowe tryby. Jeden z nich ograniczy przykładowo bronie tylko do karabinów snajperskich i strzelb. Twórcy zapowiadają wiele niespodzianek, ale nie zdradzają szczegółów.

b2

Loot w Warzone doczeka się przebudowania i zbalansowania. Przede wszystkim będziemy mogli znaleźć nie tylko „głośne” bronie, ale też takie z tłumikiem. Pojawią się też zupełnie nowe bronie, a pojazdy otrzymają skiny.

CoD Warzone sezon 3 - Karnet Bojowy

Nowy sezon to też nowy Karnet Bojowy. Cena się nie zmienia:

  • Za podstawowy Karnet zapłacimy 1000 punktów CoD (w sklepie w grze 1100 monet kosztuje ok. 46 zł)
  • Za Zestaw Karnetu Bojowego - natychmiastowe pominięcie 20 poziomów - zapłacimy 2400 punktów CoD (ok. 92 zł)
b1

W ramach postępów za Karnet otrzymamy dwie darmowe bronie - pistolet Renetti i karabin snajperski SKS. Pierwszy odblokujemy na poziomie 15., a drugi na 31.

Nabywcy Karnetu natychmiast odblokują wspomnianego wcześniej Operatora Alexa. Uzyskają również dostęp do 150 unikalnych nagród, w tym 1300 punktów CoD (łącznie).

b5

Ciekawostką jest fakt, że jedną z nagród jest wykończenie, w którym zobaczymy psa - owczarka niemieckiego z Call of Duty: Ghosts.

Standardowo, pozostałe nagrody za poziomy to skiny dla Operatorów, schematy broni, PD i punkty CoD, a także inne przedmioty kosmetyczne.

Następnie: Call of Duty Warzone - tryb Battle Royale: zasady, jak grać

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Call of Duty Warzone - Karnet Bojowy: cena, jak kupić i odblokować nagrody

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami