Bonusowe złoto za logowanie w Red Dead Online - prezent od Rockstara

Oraz inne atrakcje.

Rockstar Games ujawniło, że osoby, które do 14 kwietnia zalogują się w Red Dead Online, otrzymają bonusowe złoto do wykorzystania w grze.

Twórcy przygotowali dla użytkowników pięć sztabek złota. Prezent trafi na konto gracza w ciągu 48 godzin od momentu rozpoczęcia rozgrywki w module wieloosobowym - upominek będzie można odebrać w sekcji Korzyści.

Warto zaznaczyć, że wspomniane sztabki mają bardzo dużą wartość. Aby uzyskać jedną, trzeba uzbierać 100 samorodków złota. Niewielkie liczby tych ostatnich otrzymujemy zaś za wykonywanie misji lub znajdujemy eksplorując świat Red Dead Online.

Jednocześnie rozpoczęło się wydarzenie, w ramach którego za zrealizowanie co najmniej jednego wyzwania dziennego przez 3 dni przyznawany jest pakiet 10 specjalnych lekarstw, 10 specjalnych toników, 10 specjalnych olejów z węża i 20 sztuk zapalającego śrutu do strzelby. Gracze odbiorą prezenty w ciągu 48 godzin na poczcie lub w obozowej skrzynce.

To nie wszystko - w tym tygodniu tryby konfrontacji i wyścigi nagradzają podwójną liczbą punktów doświadczenia. Do tego przeceny na karabiny, pistolety, poncho, koszule, kabury na drugą broń oraz konie bojowe i pociągowe.

Źródło: Rockstar Games

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami