Valorant ogląda na Twitchu ponad 8 razy więcej osób niż CS:GO

Sukces strzelanki od twórców League of Legends.

Dzisiaj rozpoczęły się zamknięte testy Valorant, czyli sieciowej strzelanki od studia Riot Games. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników Twitcha - zmagania w produkcji śledzi 8 razy więcej osób niż rozgrywki w CS:GO.

Projekt od twórców League of Legends plasuje się na fotelu lidera - obecnie transmisje z nastawionego na wieloosobową zabawę tytułu ogląda ponad 1,5 miliona widzów. Na drugim miejscu znajduje się wspomniana pozycja od Valve z wynikiem 183 tysięcy obserwujących.

valorant_twitch_sukces
Valorant dominuje na Twitchu

Valorant osiągnęło tak dobry rezultat - kilkukrotnie wyprzedzający konkurencję - w zaledwie kilka minut po rozpoczęciu zamkniętej bety. Warto jednak zaznaczyć, że to zapewne ma związek z próbą uzyskania dostępu do testów.

Aby mieć szansę sprawdzenia projektu, oficjalne konto na platformie studia Riot Games należy połączyć z profilem na Twitchu. Następnie trzeba oglądać określone transmisje - wybrani widzowie otrzymają możliwość zapoznania się z tytułem.

Valorant jest darmową strzelanką ze starciami 5 na 5. Pod względem rozgrywki przypomina CS:GO - na początku rundy kupujemy wyposażenie, a strzelanie bez przycelowania wydaje się równie skuteczne, co w Counter-Strike'u. Są też bohaterowie z różnymi umiejętnościami.

Źródło: Twitch

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami