The Last of Us 2 wycofane z PS Store, Sony zwraca pieniądze za pre-ordery

Z powodu opóźnienia.

Ze względu na niedawne opóźnienie premiery The Last of Us 2, Sony wycofało grę z oferty PS Store. Zwrócono też pieniądze za złożone do tej pory zamówienia.

Obecnie jedynymi treściami związanymi z produkcją, które można jeszcze znaleźć w cyfrowym sklepie, jest szereg motywów graficznych dla konsoli PS4 i awatarów dla profilu użytkownika.

tlou2_krajobraz
Nie zabraknie ładnych krajobrazów

To nie wszystko, ponieważ na stronie pomocy technicznej PlayStation pojawił się komunikat, informujący, że wszyscy, którzy złożyli pre-ordery w PS Store, otrzymają automatyczny zwrot pieniędzy. Więcej szczegółów klienci znajdą w przesłanym e-mailu.

Warto zaznaczyć, że podobny los spotkał Iron Man VR, czyli dedykowaną rzeczywistości wirtualnej produkcję o tytułowym superbohaterze. Projekt miał ukazać się w maju, ale również został bezterminowo opóźniony.

Powodem przesunięcia obu wymienionych pozycji są problemy logistyczne wywołane pandemią koronawirusa. Nowa data premiery The Last of Us 2 nie jest znana, ale twórcy zapewniają, że szukają sposobu, by wydać grę „jak najszybciej”.

Źródło: PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami