Saints Row: The Third Remastered w 30 FPS nawet na PS4 Pro i Xbox One X

Wyższa liczba klatek tylko na PC.

Wczoraj zapowiedziano Saints Row: The Third Remastered, czyli odświeżoną wersję odsłony cyklu z 2011 roku. Okazuje się, że na konsolach płynność gry będzie ograniczona.

Z ujawnionych przez twórców informacji wynika, że na PS4 i Xbox One, a także na mocniejszych modelach obu urządzeń, produkcja zadziała jedynie w 30 klatkach na sekundę. Wyższą liczbę FPS zarezerwowano tylko dla posiadaczy PC.

Warto jednak zaznaczyć, że w remasterze znacznie ulepszono oprawę wizualną. Wszystkie postacie, bronie czy pojazdy zaprojektowano na nowo, dbając o podobieństwo do oryginału, lecz znacznie zwiększając liczbę polygonów, z których składają się modele obiektów.

Na ulicach pojawi się zaś więcej przechodniów i aut, a gracze otrzymają możliwość utworzenia korka poprzez rozpętanie chaosu na skrzyżowaniu. Do tego odświeżone oświetlenie, funkcjonujące na bazie nowego silnika z fizycznym renderowaniem, globalną iluminacją i trzema metodami okluzji otoczenia.

saints_row_3_remaster
W remasterze znacznie ulepszono grafikę

Saints Row: The Third Remastered zadebiutuje 22 maja na PC, PS4 i Xbox One. Wersja komputerowa ukaże się wyłącznie za pośrednictwem cyfrowego sklepu Epic Games Store.

Źródło: VG247

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami