No Man's Sky pozwala pokierować mechem - dzięki nowej aktualizacji

Z plecakiem odrzutowym i nie tylko.

Studio Hello Games opublikowało kolejną dużą aktualizacje No Man's Sky - najważniejszym elementem, który wprowadzono do gry, jest możliwość pokierowania mechem.

W produkcji pojawił się Minotaur, czyli maszyna krocząca służąca do eksplorowania planet. Robota wyposażono w plecak odrzutowy, pozwalający szybować na określone odległości, a także laser, który po ulepszeniu może przewiercać się przez ziemię.

Mech jest odporny na wszelkiego rodzaju pułapki i zagrożenia środowiskowe, co powinno ułatwić wydobywanie cennych surowców. Twórcy przygotowali też możliwość obserwowania wydarzeń z perspektywy kokpitu pilota - widok jest dostosowany do trybu VR.

Wdrożono także zmiany do innych pojazdów naziemnych (tak zwanych Exocraftów), które można teraz wyposażyć w panele słoneczne, odnawiające energię silników za dnia, Ponadto skany wykonywane z użyciem wzmocnionego sygnału wskażą istotne miejsca w pobliżu.

no_man_sky_aktualizacja1
Mechy wyposażono w laser

Zobacz: No Man's Sky - poradnik i najlepsze wskazówki

Poza tym na fregacie można wybudować urządzenie, które umożliwia w prosty sposób przyzwanie mecha i innych maszyn. To nie wszystko, ponieważ zaimplementowano dodatkowe ozdoby dla planetarnych środków transportu.

Ulepszono również grafikę, w tym oświetlenie poza planetami. Na PC pojawiła się też opcja zmiany rozdzielczości ekranu bez konieczności modyfikowania rozmiaru interfejsu użytkownika. Do tego szereg udoskonaleń do systemu baz.

Źródło: No Man's Sky

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami