Gramy w Final Fantasy 7 Remake - efektowny i angażujący jRPG

Klasyka w nowym wydaniu.

Final Fantasy 7 Remake debiutuje już 10 kwietnia, w najbliższy piątek. W naszym nowym materiale prezentujemy fragmenty rozgrywki, skupiając się na scenach walki.

Cloud, Tifa i Barret zmierzają do drugiego reaktora Mako, by zdetonować ładunek wybuchowy. Po drodze muszą zmierzyć się ze strażnikami korporacji Shinra, ale też z różnymi monstrami.

Bohaterowie należą do eko-terrorystycznej organizacji Avalanche, która chce zapobiec szkodliwemu zużywaniu energii planety.

System walki jest dynamiczny i efektowny. Wymaga regularnego przełączania się między postaciami oraz odpowiedniego wykorzystywania ich zdolności specjalnych, by wykorzystać słabości wrogów.

Nowy Final Fantasy 7 jest grą w dużej mierze liniową. To miła odskocznia po rozległych i często pustawych obszarach z Final Fantasy 15.

Warto też zaznaczyć, że Remake nie obejmuje całej historii z oryginału, a tylko fragment opowieści. Twórcy dodali jednak dużo nowych wątków, także w głównej linii fabularnej, przez co cała przygoda zajmuje nawet ponad 30 godzin.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami