World of Tanks - mapa: Malinówka

Ważne informacje i porady dotyczące mapy Malinówka.

Swojsko brzmiąca mapa, Malinówka, to jedna z najbardziej zagmatwanych miejscówek w grze. W teorii bardzo prosta w rozgrywce, w praktyce niemalże każdy mecz przebiega tutaj inaczej i cały czas monitorować należy ruchy nieprzyjaciela, by nie dać się zaskoczyć.

Podczas rozgrywki na tej mapie pamiętać należy o kilku rzeczach, mianowicie:

  • Drużyny rozpoczynają przy zachodniej (1) i południowej (2) krawędzi mapy. Są ulokowane bardzo blisko siebie, jednak przeprawa przez centralną część, poprzez łąkę, to bardzo zły pomysł.
  • Lekkie czołgi powinny czym prędzej udać się do południowo-zachodniego krańca (3) i spróbować skryć się za tamtejszą osłoną terenową. Jeśli komuś się to uda, drużyna zyska świetny punkty obserwacyjny, a gracz będzie w stanie namierzać sporo wrogich pojazdów, samemu pozostając relatywnie bezpiecznym.
  • Niszczyciele czołgów powinny skupić się na obronie i w pierwszej kolejności powstrzymać lekkie czołgi szarżujące do wspomnianego punktu, a także każdą maszynę, która próbuje przebić się przez łąkę.
  • Miejscem dla średnich i ciężkich czołgów jest miasto ulokowane w górnej części mapy (4). To tutaj rozgrywa się większość starć, artyleria także powinna skupić się na tym punkcie.
  • Kluczowym dla tej mapy miejscem jest punkt w północno-wschodnim rogu mapy (5). Jeśli którejś drużynie, a szczególnie ich ciężkim czołgom, uda się tam okopać, starcie najpewniej zostanie przez nich wygrane.
155

Następnie: World of Tanks - mapa: Mińsk

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - mapa: Lotnisko

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami