Płatny skin w CoD Warzone zwiększa obrażenia broni - element Pay to Win?

Czy może zwykły błąd?

Gracze odkryli i przedstawili dowody na to, że jedna ze skórek do karabinu snajperskiego EBR-14 w Call of Duty Warzone - dostępna po wykupieniu Karnetu Bojowego i osiągnięciu odpowiedniego poziomu - zwiększa obrażenia broni.

Użytkownik Reddita o pseudonimie ChickenYug opublikował nagranie, w którym razem ze znajomym przeprowadził test. EBR-14 bez skórki nie jest w stanie wyeliminować gracza jednym strzałem w głowę, ale już po zastosowaniu skina Line Breaker (nazwa oryginalna), karabin zabija pojedynczym, dobrze wymierzonym strzałem - nawet kiedy przeciwnik ma pełne życie i osłonę.

Pay to win M14 EBR blueprints - Part 2 with new evidence - see comments from r/CODWarzone

„To jest pay to win, prosta sprawa” - podsumowuje ChickenYug. „Z tą bronią każdy mecz, w którym biorę udział, to pogrom. Jest kompletnie zepsuta”.

Internauci informują, że podobnie sytuacja wygląda ze skórką o nazwie Flesh Wound, która rzekomo również zwiększa obrażenia. ChickenYug nie przetestował jednak tego przypadku.

skin
Line Breaker. Źródło: ChickenYug na Reddicie

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Istnieją dwa wytłumaczenia dziwnego działania skinów: albo jest to nieintencjonalny błąd twórców, albo deweloperzy wprowadzili drobne usprawnienia statystyk dla osób płacących za Karnet Bojowy, żeby - być może podświadomie - gracze poczuli, że był to dobry zakup.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami