Nadchodzi remaster Mafii 2 - sugeruje agencja przyznająca kategorie wiekowe

Mafia 2: Definitive Edition.

Koreańska agencja przyznająca grom kategorie wiekowe dodała do bazy Mafia 2: Definitive Edition. To wciąż nieoficjalne informacje, ale niewykluczone, że niedługo doczekamy się remastera produkcji z 2010 roku.

Brakuje informacji o platformach docelowych, ale najprawdopodobniej gra trafiłaby na PC, PS4 i Xbox One - być może również na Switcha.

Akcja Mafii 2 rozgrywa się na przełomie lat 40. i 50. Główny bohater, Vito Scaletta, kończy służbę wojskową i powraca do rodzinnego miasta, gdzie przyłącza się do rodziny Falcone, stając się pełnoprawnym członkiem mafii. Gra otrzymała 2 fabularne dodatki, które zapewne znajdą się w rzekomej wersji Definitive.

Ostatnia odsłona serii - Mafia 3 - zadebiutowała pod koniec 2016 roku i jest powszechnie uznawana za najsłabszą część. Od dłuższego czasu pojawiają się jednak plotki o remasterze Mafii 2, a nawet całkowitym reboocie serii.

maf2
W Mafii 2 zwiedzamy otwarty świat - a właściwie miasto. Tak jak w GTA, nie brakuje pościgów i strzelanin

Dzięki aktualizacjom baz agencji nadającym kategorie wiekowe, w samym 2020 roku dowiedzieliśmy się o istnieniu portu XCOM 2 oraz The BioShock Collection na Switcha, a także o remasterze kampanii Modern Warfare 2 - przed oficjalnymi zapowiedziami.

Źródło: Gematsu

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami