Doom Eternal - Urdak: sekrety i znajdźki

Punkty pretorskie, kodeks, zabawki, automapa, album, kod oszustwa, sekretne starcia, żetony.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy sekretów i znajdziek, które są do znalezienia w trakcie przechodzenia dwunastej misji fabularnej w Doom Eternal o nazwie Urdak.

Oto elementy, jakie można odnaleźć podczas tego zadania:

  • Punkty pretorskie - 2
  • Kodeks - 4
  • Zabawki - 3
  • Automapa - 1
  • Album - 2
  • Kod oszustwa - 1
  • Sekretne starcia - 2
  • Żetony mistrzowskie - 2
s1981
s1982

Kodeks - po opuszczeniu pierwszego budynku obróć się w lewo, a dotrzesz do pierwszej strony kodeksu.

s1991
s1992

Żeton mistrzowski - po dotarciu do drugiego budynku strzel w zielony punkt, aby wyłączyć lasery. Przeskocz na drugą stronę przepaści, po czym się obróć i strzel w kolejny punkt znajdujący się górze. Po chwili pojawi się winda - wskocz na nią i dostań się do miejsca ze ścianą. Wejdź po niej na górę i kontynuuj, aż dotrzesz do sekretu.

s2001
s2002

Automapa - w tym samym pomieszczeniu, co powyższy sekret. Zeskocz na dół, a mapę znajdziesz na ziemi.

s2011
s2012

Kodeks - po pierwszej bitwie przejdziesz do lokacji z półkami skalnymi, po których będziesz musiał przeskakiwać. Kodeks znajdziesz na półce na wprost ściany, którą musisz przebić, aby przejść dalej.

s2021
s2022

Album - na lewo od opisanego wyżej kodeksu znajduje się podwyższenie. Dostań się do niego i zniszcz ścianę, dzięki czemu dotrzesz do sekretu.

s2031
s2032

Sekretne starcie - po odbyciu walki na korytarzu otworzy się lokacja z sześcianem. Przepchnij go na drugą stronę, po czym wskocz na górę, a potem do przejścia na górze.

s2041
s2042

Album - z powyższego korytarza będziesz musiał po ścianach dostać się do szybu. Kiedy do niego dotrzesz odwróć się. Zobaczysz półkę ze znakiem zapytania - przeskocz na nią i podnieś sekret.

s2051
s2052

Żeton mistrzowski - po dotarciu do powyższego szybu będziesz musiał wskoczyć na podwyższenie. Kiedy to uczynisz odwróć się, a żeton będzie na wprost.

s2061
s2062

Zabawka - po opuszczeniu budynku i otrzymaniu zadania związanego z portalem. Udaj się w prawo, zeskocz do przepaści patrząc w stronę platformy, z której skoczyłeś, i szybko doskocz do sekretnego pomieszczenia.

s2071
s2072

Punkt pretorski - po dotarciu na platformę z pierwszym komputerem. Skorzystaj z niebieskiej wyskoczni, aby dostać się na podwyższenie, za którym znajdziesz punkt pretorski.

s2081
s2082

Kodeks - w lokacji, z której możesz wybrać jedną z platform, aby dostać się do komputera przestawiającego pierścienie. Kodeks znajdziesz z prawej strony.

s2091
s2092

Zabawka - nieopodal opisanego wyżej kodeksu. Aby dotrzeć do tego sekretu wystarczy się odwrócić i wskoczyć na podwyższenie.

s2101
s2102

Sekretne starcie - w trakcie drogi do drugiego komputera aktywującego pierścień niebiański. Po wskoczeniu po drążkach do bazy odwróć się i zniszcz pękniętą ścianę z prawej, dzięki czemu dotrzesz do tajnej lokacji.

s2111
s2112

Zabawka - po sekcji zręcznościowej z dwoma wiszącymi ścianami i koniecznością strzału w zielony punkt, który wyłącza barierę. Przejdź przez budynek, spójrz w lewo i przeskocz na półkę.

s2121
s2122

Punkt pretorski - na platformie z kolejnym komputerem, przestawiającym pierścienie niebiańskie. Hologram jest na parterze w okrągłym pomieszczeniu.

s2131
s2132

Kod oszustwa - w tej samej lokacji, co opisany wyżej punkt pretorski. Po wjechaniu windą na górę wyjdź na zewnątrz, skręć w lewo i dostań się do pękniętej ściany.

Następnie: Doom Eternal - Ostatni grzech: sekrety i znajdźki

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Nekravol, część 2: sekrety i znajdźki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami