Doom Eternal - Ostatni grzech: przejście przez miasto, dotarcie do Ikony Grzechu

Finalna, 13 misja w kampanii fabularnej.

Po pokonaniu głównego bossa, czyli Khan Maykr w poprzedniej misji o nazwie Urdak, bohater dociera do teleportu, którym wraca na Ziemię. To właśnie tutaj odbędzie się ostateczne starcie z siłami piekieł. Zanim do tego dojdzie trzeba będzie jednak przedrzeć się przez miasto.

Uwaga - zachęcamy też do zapoznania się z sekretami i znajdźkami w obecnym rozdziale gry.

a201

Zacznij ruszenia przed siebie i kontynuuj, aż dotrzesz do dziury w ścianie, przez którą przeskocz na drugi budynek. Odbędzie się tu pierwsze duże starcie. Po jego zakończeniu wejdź na górę po schodach, przeskocz do drugiego budynku (1) i oczyść go. Przejdź w prawo (2), wejdź po ścianie na górę i skieruj się w lewo (3).

a202

Po wejściu na górę zacznij iść w prawo. Po dojściu do krawędzi przeskocz na ścianę (4) na wprost, potem na tę z lewej (5), a na końcu dostań się do budynku (6), gdzie rozpraw się z wrogami. Następnie zlokalizuj szyb windy i dostań się nim na wyższe piętro. Załatw rywali i podejdź do kolejnej krawędzi.

a203

Przeskocz na rusztowanie i udaj się w prawo, w stronę wejścia na kolejne piętro, gdzie ponownie musisz stawić czoła dużej liczbie wrogów. Uważaj, bo będą oni wzmacniani przez totem (7), który znajdziesz w zaułku naprzeciwko schodów prowadzących na piętro.

a204

Po walce wejdź na wyższe piętro i przygotuj się do starcia z kolejnymi przeciwnikami. Następnie zlokalizuj ścianę przy zielonych oznaczeniach i wejdź wyżej. Kontynuuj na dach budynku, gdzie odbędzie się następne starcie - uważaj zwłaszcza na tytana i najeźdźcę. Użyj wyskoczni, żeby dostać się wyżej, po czym przeskocz do budynku (8), gdzie odbędzie się następna walka. Potem przeskocz na drążek i dostań się na ścianę (9).

a205

Na dachu załatw kolejną partię rywali, po czym przeskocz do następnego budynku, gdzie odbędzie się kolejne, duże starcie. Po walce wejdź na górę i przygotuj się do kolejnej walki. Szybko zlokalizuj schody na wyższe piętro, gdzie znajduje się totem (10) - wyeliminuj go w pierwszej kolejności, a potem rozpraw się z przeciwnikami.

a206

Udaj się na ostatnie piętro, gdzie czeka kolejna, duża grupa wrogów. Po ich pokonaniu udaj się na dach, a z niego przeskocz do budynku z lewej (11), po czym udaj się do tego z prawej (12), a z niego przeskocz na ścianę (13), po której wejdź na górę.

a207

Przeskocz na kolejny blok, po którym będziesz musiał przejść przez most (14), rozprawiając się z przeciwnikami. Po uczynieniu tego skorzystaj z drążków, aby dostać się do wagonu kolejki, a z niego do kolejnego bloku. Wejdź do środka i zlokalizuj ścianę, przez którą się przebij. W ten sposób trafisz na arenę, gdzie odbędzie się finalny pojedynek z ostatnim bossem - Ikony Grzechu.

Następnie: Doom Eternal - Ostatni grzech: Ikona Grzechu, boss, zakończenie

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Urdak: Khan Maykr, boss

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami