The Last of Us 2 - wyciekły nowe fragmenty gameplayu

Ellie grająca na gitarze i nie tylko.

W mediach społecznościowych pojawiły się niepublikowane do tej pory fragmenty rozgrywki z opóźnionego niedawno The Last of Us 2.

Uwaga - możliwe spoilery.

Kilkunastosekundowe nagrania pochodzą najprawdopodobniej z sekwencji prezentowanej jakiś czas temu dziennikarzom, ale nie były wcześniej ujawniane. Pierwsze wideo przedstawia Ellie grającą na gitarze. Twórcy przygotowali cały system związany z używaniem instrumentu.

Kolejne wideo ukazuje główną bohaterkę spacerującą po polanie w lesie. W pobliżu dostrzec można porzucone samochody, choć nie jest jasne, czy auta pozostawili przeciwnicy, czy tez są reliktami minionej cywilizacji.

Ostatni film prezentuje scenę ze znanego już wcześniej fragmentu, w którym Ellie wraz z towarzyszką konno przemierzają śnieżną lokację. W materiale można jednak usłyszeć zupełnie nowy dialog pomiędzy obiema postaciami.

The Last of Us 2 miało ukazać się w maju, ale nieoczekiwanie premierę przesunięto, nie podając nowego terminu debiutu. Powodem opóźnienia są „problemy logistyczne” wywołane światowym kryzysem, czyli pandemią koronawirusa. Gra zmierza na PS4.

Następnie: Call of Duty Warzone - nowy sezon rozgrywek rozpocznie się 8 kwietnia

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami