Resident Evil 3 w perspektywie FPP - dzięki modyfikacji

Walka z Nemesisem w nowej odsłonie.

Jeden z fanów remake'u Resident Evil 3 przygotował modyfikację, która pozwala graczom toczyć zmagania w widoku FPP, czyli z perspektywy pierwszej osoby.

Mod, którego autorem jest internauta o pseudonimie praydog, można pobrać za darmo za pośrednictwem serwisu Github. Warto zaznaczyć, że narzędzie pierwotnie powstało z myślą o odświeżonej wersji poprzedniej części, ale zostało dostosowane do najnowszej produkcji.

Publikowane przez graczy materiały ujawniają, że zmiana widoku nie wpływa negatywnie na rozgrywkę. Poruszanie postacią wydaje się płynne, natomiast podczas używania broni na ekranie pozostaje widoczny celownik.

Podobnie jak w przypadku remake'u drugiej odsłony cyklu, twórcy nowego wydania trzeciej części odświeżyli oprawę graficzną. Przeprojektowano także część elementów rozgrywki - przykładowo statyczną kamerę zastąpiono widokiem zza pleców głównej bohaterki.

re3_walka
Broń palna to nieodzowny element w walce z zombie

Zobacz: Resident Evil 3 - Poradnik, Solucja

Resident Evil 3 zadebiutowało wczoraj - 3 kwietnia - na PC, PS4 i Xbox One. Gracze wcielają się w Jill Valentine, która próbuje wydostać się z miasta opanowanego przez zombie. W niektórych sekwencjach kierują jednak Carlosem.

Źródło: DSO Gaming

Następnie: Kultowa przygodówka Kajko i Kokosz dostępna w GOG

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami