Pół miliona wirtualnych dolarów dla graczy za logowanie w GTA Online

Prezent od Rockstara.

Rockstar Games poinformowało, że każdy gracz, który w kwietniu zaloguje się do GTA Online, otrzyma prezent w formie 500 tysięcy wirtualnych dolarów.

Cyfrowe pieniądze trafią na konto danego użytkownika w Maze Bank, skąd będzie je można odebrać. Deweloperzy zaznaczają jednocześnie, że gotówka może nie być dostępna od razu - pojawi się w ciągu siedmiu dni.

Wirtualne dolary gracze mogą przeznaczyć na zakup przedmiotów wykorzystywanych w trakcie rozgrywki - w tym broń oraz samochody. Obecnie do 8 kwietnia przeceniono między innymi warsztat przy arenie i czołg RC Invade & Persuade.

To jednak nie wszystko, ponieważ do najbliższej środy trwa wydarzenie, w ramach którego za wygranie serii na arenie oraz wykonanie prób czasowych Tartak i La Fuente Blanca użytkownik zdobywa trzy razy więcej cyfrowych pieniędzy i punktów RP.

Zobacz: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

W GTA Online kreujemy własną postać, którą wraz z innymi użytkownikami wykonujemy szereg zróżnicowanych aktywności. Tryb jest regularnie rozwijany o nowe treści - niedawno do modułu dodano wyścigi inspirowane Formułą 1.

Następnie: Producent Humvee zarzucał bezprawne użycie wozów w Call of Duty. Sąd oddalił pozew

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami