Kultowa przygodówka Kajko i Kokosz dostępna w GOG

Wraz z serią Polanie i Zagadkami Lwa Leona.

W cyfrowym sklepie GOG pojawiły się kultowe polskie gry - przygodówka Kajko i Kokosz, dwie części strategii Polanie oraz logiczne Zagadki Lwa Leona.

Pierwsza z wymienionych produkcji bazuje na słynnym rodzimym komiksie o tytułowej parze bohaterów. W wydanej w 1994 roku pozycji gracze zbierają przedmioty, rozwiązują zagadki i rozmawiają z napotykanymi postaciami. Projekt dostępny jest w cenie 14,99 zł.

polanie_gog
Polanie to jeden z pierwszych polskich RTS-ów

Polanie to z kolei jedna z pierwszych polskich strategii czasu rzeczywistego. Obecnie drugą część w pakiecie z pierwszą można nabyć za 12,79 zł, ale tylko w ramach promocji, która zakończy się 29 czerwca.

Zagadki Lwa Leona jest zaś grą logiczną skierowaną do młodszych użytkowników (i nie tylko). Gracze stają przed zadaniem rozwiązania szeregu zróżnicowanych łamigłówek w trzech lokacjach - dżungli, pod wodą i na Biegunie Północnym. Cena produkcji wynosi 9,99 zł.

leon
Zagadki Lwa Leona stawiają na główkowanie

Wszystkie tytuły dostępne są w polskich wersjach językowych i bez zabezpieczeń DRM. Ponadto Kajko i Kokosz oraz Polanie pozwalają przechowywać zapisane stany rozgrywki na serwerach w tak zwanej „chmurze”.

Źródło: GOG

Następnie: Pół miliona wirtualnych dolarów dla graczy za logowanie w GTA Online

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami