Call of Duty Warzone - nowy sezon rozgrywek rozpocznie się 8 kwietnia

Również w Modern Warfare.

Activision poinformowało, że 8 kwietnia w darmowym Call of Duty Warzone oraz trybie wieloosobowym płatnego Modern Warfare rozpocznie się nowy sezon rozgrywek.

Oficjalne szczegóły na temat dodatkowych treści, które pojawią się w grach, nie są na razie znane. Na ujawnionej grafice widoczny jest jednak Alex - bohater z kampanii fabularnej ubiegłorocznej odsłony cyklu. Niewykluczone, że trafi do obu produkcji jako kolejna postać, na co wskazywały informacje odnalezione w plikach tytułów.

Dane z kodu strzelanek sugerowały, że Warzone wzbogaci się wkrótce o możliwość zabawy w parach i czwórkach. Wprowadzenie ostatniej opcji zdaje się potwierdzać fakt, że na wspomnianej ilustracji w tle umieszczono cztery spadochrony.

To nie wszystko - w prawym dolnym rogu obrazka zauważyć można fragment mapy, która przypomina planszę Backlot. Z informacji znalezionych niedawno w plikach wynika zaś, ze lokacja zmierza do ubiegłorocznego części serii.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Call of Duty Warzone i tryb sieciowy Modern Warfare dzielą postępy i treści. To oznacza, ze niektóre elementy - pokroju dostępnych dla gracza postaci i odblokowywanego w toku zabawy wyposażenia - pojawiają się w obu produkcjach.

Następnie: Resident Evil 3 w perspektywie FPP - dzięki modyfikacji

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami