Nowe screeny z The Last of Us 2 - najładniejsza gra na PS4?

Na osłodę po przesunięciu premiery.

Po poinformowaniu o przesunięciu premiery The Last of Us 2, w ramach pocieszenia studio Naughty Dog opublikowało nowe zrzuty ekranu z gry - w wersji na PS4 Pro. Obrazki potwierdzają, że szykuje się kandydat do najładniejszej gry na konsoli Sony.

Wrażenie robią szczególnie zbliżenia na twarze postaci, w tym realistyczny wygląd skóry czy oczu - to jednak pole, w którym specjalizuje się amerykański zespół.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Widzimy Ellie, Joela oraz kilka postaci, których jeszcze nie znamy. Nie zabrakło też kilku krajobrazów.

The Last of Us 2 miało ukazać się w maju, jednak premierę przełożono - bez określania nowego terminu. Oficjalną przyczyną są problemy logistyczne.

Wiemy na pewno, że motywem przewodnim historii będzie zemsta Ellie na osobach, które skrzywdziły jej bliskich. Jeśli chodzi o rozgrywkę, ponownie będziemy mieli do czynienia z połączeniem strzelanki, skradanki, survivalu i horroru.

Źródło: PlayStation

Następnie: Fallout 76 za darmo na Steamie dla posiadaczy gry na Bethesda.net

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami