Mortal Shell to mroczne RPG w stylu Dark Souls

Z przejmowaniem mocy poległych wojowników.

Niezależne studio Cold Symmetry zapowiedziało Mortal Shell - nastawione na akcję RPG inspirowane serią Dark Souls od studia From Software. Premiera w trzecim kwartale 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Produkcję osadzono w mrocznym świecie, w którym ludzkość została zdziesiątkowana. Gracze wcielą się w osamotnionego śmiałka, który musi odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie i odszukać „ukryte sanktuaria” oszalałych wyznawców.

Jednym z kluczowych elementów jest możliwość przejmowania powłok poległych wojowników - tytułowych Mortal Shell. Każda zapewni prowadzonemu bohaterowi unikalne umiejętności, przydatne w starciach z wrogami.

Inspiracje Dark Souls nie ograniczają się tylko do świata przedstawionego, ale także walki. Twórcy obiecują, że potyczki są strategiczne - opierają się na kontratakach oraz wyprowadzaniu ciosów i blokowaniu ataków przeciwników w odpowiednim momencie.

mortal_shell_screen
W planach zróżnicowani przeciwnicy

Odpowiedzialne za projekt studio Cold Symmetry składa się z 15 osób, które mają doświadczenie w produkcji wysokobudżetowych gier (tak zwanych AAA).

Źródło: Steam

Następnie: Resident Evil 3 - początek przygody w nowym gameplayu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami