Doom Eternal - Nekravol, część 2: szczyt iglicy dusz

Opis 11 misji kampanii fabularnej.

Po przejściu przez pierwszą część fabryki dusz w misji fabularnej o nazwie Nekravol, część 1, kontynuujemy podróż przez tę lokację. Po rozpoczęciu zadania rusz przed siebie i rozpraw się z przeciwnikami na moście.

Uwaga - zachęcamy również do zapoznania się z sekretami i znajdźkami oraz wyzwaniami w bieżącym rozdziale.

a180

Po ich pokonaniu stań na podeście z prawej, przeskocz na ścianę (1) i wejdź na pierwszą z platform, w takim momencie, aby uniknąć ogni. Przeskocz na drugą platformę (2), a potem przeskocz w stronę budynku (3). Po drodze uważaj na pojawiające się cacodemony.

a181

Rusz przed siebie i oczyść pomieszczenie z przeciwników. Przejdź przez korytarz i kontynuuj do kolejnej areny. Jeśli chcesz ułatwić sobie starcie, to możesz skorzystać ze wzmocnienia (4), które zapewnia przez pewien czas nieograniczoną amunicję. Po walce udaj się w stronę korytarza i ruszaj przed siebie.

a182

Dotrzesz do przepaści, gdzie zeskocz na dół. Ruszaj dalej, aż do kolejnego miejsca bitwy. Po wyeliminowaniu wrogów wejdź na podwyższenie w centrum i przeskocz do kolejnego przejścia (5).

a183

Kontynuuj, aż dotrzesz do lokacji z obrotowymi platformami z ogniem. Wskocz na pierwszą z nich i przeskakuj na coraz wyższe, unikając ognia. Na koniec przeskocz na platformę (6) z lewej, a z niej przeskocz do korytarza (7).

a184

Rusz wzdłuż niego, aż dotrzesz do windy. Wjedź nią na górę, a w pomieszczeniu z przepaścią przeskocz na platformę po drugiej stronie pomieszczenia i ruszaj przed siebie. Dotrzesz do klatki - wejdź na jej szczyt przeskakując po fragmentach ściany, a potem ruszaj dalej, aż do wyskocz, która umożliwi dostanie się na wyższy poziom. Następnie przeskocz na drugą stronę (8) przepaści.

a185

W kolejnym pomieszczeniu znajdziesz windę, którą wjedź na górę. Zniszcz pieczęć i oczyść piętro z przeciwników. Następnie wskocz na jedno z podwyższeń i zniszcz następną pieczęć, po czym przejdź wyżej korzystając z drążków (9) i ścian (10).

a186

Na wyższym poziomie zniszcz dwie gałki oczne (11), patrzące na bohatera z wysokości. Uważaj, bo zniszczenie każdej z nich spowoduje uruchomienie bram z laserami oraz pojawienie się nowych przeciwników. Po oczyszczeniu terenu przejdź przez przejście, które się odblokuje.

a187

Wyrusz w stronę ostatniej areny, gdzie będziesz musiał stoczyć ostatni pojedynek. W pierwszej kolejności postaraj się zabić tyrana (przydatny może okazać się tygiel), a potem pozostałych rywali. Po walce stań na świecącym na zielono punkcie, po czym zniszcz dwa łańcuchy (12) z lewej i prawej strony areny. Wejdź w promień energii, co zakończy misję.

Następnie: Doom Eternal - Urdak: portal na Ziemię, niebiańskie pierścienie

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Taras Nabad: zagadka z kulą, Tygiel, potężny miecz

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami