Doom Eternal - Nekravol, część 2: sekrety i znajdźki

Kryształy, punkty pretorskie, kodeks, baterie, zabawki, automapa, album, kod oszustwa, sekretne starcia, brama, żetony.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy sekretów i znajdziek, które są do znalezienia w trakcie przechodzenia dziesiątej misji fabularnej w Doom Eternal o nazwie Nekravol, część 2.

Oto elementy, jakie można odnaleźć podczas tego zadania:

  • Kryształy strażnicze - 1
  • Punkty pretorskie - 3
  • Kodeks - 3
  • Zabawki - 3
  • Automapa - 1
  • Album - 2
  • Kod oszustwa - 2
  • Sekretne starcia - 2
  • Żetony mistrzowskie - 1
s1851
s1852

Żeton mistrzowski / Album / Sekretne starcie - w pierwszej lokacji. Po oczyszczeniu mostu zeskocz na niebieską wyskocznię (A), dostań się na platformę (B), po czym przeskocz na kolejną (C), gdzie znajdziesz żeton mistrzowski. Stamtąd przeskocz na kolejną półkę (D), gdzie jest album oraz sekretne starcie.

s1861
s1862

Kryształ strażniczy - po wskoczeniu po platformach do budynku - rozpraw się z wrogami w miejscu bitwy, a po wejściu do korytarza skręć w prawo.

s1871
s1872

Kodeks - po zakończeniu drugiej bitwy wejdź do korytarza. Kodeks będzie na wprost.

s1881
s1882

Zabawka / Sekretne starcie - na lewo od opisanego wyżej kodeksu jest korytarz. Z jego prawej strony znajduje się ściana, którą zniszcz.

s1891
s1892

Kod oszustwa - kontynuuj opisanym wyżej korytarzem, aż dotrzesz do przepaści. Przeskocz na półkę z lewej i odwróć się. Zobaczysz pękniętą ścianę - skocz i zniszcz ją, a odkryjesz sekret.

s1901
s1902

Kodeks / Album - po zakończeniu trzeciej bitwy przeskocz do korytarza. Strona z kodeksu będzie na wprost, a album znajdziesz po zniszczeniu pękniętej ściany z lewej.

s1911
s1912

Zabawka - po dotarciu do lokacji z ruchomymi platformami z ogniem. Przeskocz na pierwszą z nich, odwróć się i zlokalizuj nieco zakrytą, nisko położoną półkę, na której znajduje się sekret.

s1921
s1922

Automapa - po wskoczeniu na korytarz po minięciu lokacji z platformami z ogniem. Mapa będzie z prawej.

s1931
s1932

Punkt pretorski - po wjechaniu windą na górę spójrz w lewo. Za ruchomą kratą zobaczysz pękniętą ścianę. Skocz w dobrym momencie, zniszcz ją i wejdź do tajnego pomieszczenia.

s1941
s1942

Kodeks - po wjechaniu windą na górę będziesz musiał przeskoczyć do korytarza. Strona kodeksu będzie po jego prawej stronie.

s1951
s1952

Zabawka - w tunelu, gdzie będziesz wybijał się w górę z pomocą wyskoczni. Wśród ścian zlokalizuj pęknięty fragment i zniszcz go, a odkryjesz wejście do sekretnego pomieszczenia.

s1961
s1962

Punkt pretorski - po przeskoczeniu przez przepaść dotrzesz do miejsca z obracającą się windą. Obejdź pomieszczenie, a znajdziesz hologram.

s1971
s1972

Kod oszustwa / Punkt pretorski - po zakończeniu ostatniej walki wejdź do pomieszczenia za przyciskiem na ziemi, na którym musisz stanąć. Podejdź do przepaści tyłem, zacznij spadać, po czym szybko rusz przed siebie, dzięki czemu dotrzesz do pomieszczenia z dwoma sekretami.

Następnie: Doom Eternal - Urdak: sekrety i znajdźki

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Nekravol, część 1: sekrety i znajdźki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami