Wasteland 3 opóźnione - gra zadebiutuje w sierpniu

Przez ograniczenia związane z pandemią.

Przedstawiciele studia inXile poinformowali, że Wasteland 3 zadebiutuje 28 sierpnia, a nie - jak planowano wcześniej - 19 maja. Przyczyną jest spowolnienie prac spowodowane koniecznością pozostania deweloperów w domach.

„Jesteśmy zadowoleni z pozytywnego odbioru bety, ale nowe logistyczne wyzwania wpłynęły na datę premiery gry” - napisali twórcy w oświadczeniu.

Dodatkowy czas deweloperzy przeznaczą na intensywne reagowanie na opinie i sugestie posiadaczy wersji testowej. Projektanci chcą też dopracować tryb kooperacji.

Wasteland 3 to RPG w klasycznym stylu. Akcja osadzona jest po wydarzeniach z poprzedniej odsłony. Strażnicy Pustyni zostają wezwani przez Patriarchę regionu Kolorado, by pomóc zapobiec wewnętrznym problemom i konfliktom.

„Fani taktycznej walki powinni być zadowoleni, podobnie jak miłośnicy ciekawych, nieliniowych, post-apokaliptycznych opowieści. Zamiana pustynnych krajobrazów na zimowe to też zaleta” - pisaliśmy niedawno po spędzeniu z grą czterech godzin.

Następnie: Mount & Blade 2: Bannerlord największą premierą 2020 roku na Steamie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami