Ponad 50 tys. permabanów w Call of Duty Warzone

"Oszuści nie są mile widziani".

Call of Duty Warzone ma aktualnie duży problem z oszustami, ale Infinity Ward uspokaja, że nieustannie walczy z nieuczciwymi praktykami. Studio poinformowało, że na stałe zbanowano już ponad 50 tysięcy kont.

Deweloperzy tłumaczą, że do tej pory nie omawiali publicznie metod eliminowania cheaterów, ale nie oznacza to, że nie działają na tym polu. Od momentu premiery specjalne zespoły monitorują grę „24/7” w poszukiwaniu oszustów i sprzedawców tego typu narzędzi.

war2
W darmowej grze ban nie jest zbyt dotkliwą karą - wystarczy założyć nowe konto

Infinity Ward pracuje też nad ulepszeniem systemu zgłaszania nieuczciwych graczy, przy czym każdy wniosek jest rozpatrywany.

„W skrócie: nie ma tu miejsca na oszukiwanie” - czytamy na stronie Activision. „Wiemy, że nie ma jednego rozwiązania na walkę z cheaterami, to ciągłe działanie, każdego dnia, 24/7. Bądźcie pewni, że jesteśmy zdeterminowani, by zapewnić każdemu dobrą i sprawiedliwą zabawę”.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Jak niemal w każdej darmowej i popularnej grze, w Warzone można natrafić na tzw. wallhacki, aimboty czy osoby przenikające przez teksturę ziemi czy obiektów, by schować się przed ostrzałem. Ze względu na crossplay, problem dotyczy też graczy konsolowych.

Źródło: Activision

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare 2 - remaster kontra oryginał. Porównanie graficzne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami