Minecraft Dungeons ukaże się 26 maja

Na PS4, Xbox One, PC i Switchu.

Minecraft Dungeons zadebiutuje 26 maja - poinformowali przedstawiciele Mojang i Microsoftu. Produkcja trafi nie tylko na Xbox One i PC, ale też na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Gra będzie też dostępna w abonamencie Game Pass już w dniu premiery, na konsoli oraz na komputerach z Windows 10. Dungeons to action-RPG w stylu Diablo. Postać widzimy od góry, pod kątem, przemierzamy kolejne obszary i niemal bez przerwy walczymy z przeciwnikami.

1
Diablo z klocków

W grze nie wybieramy klasy postaci. Wszyscy zaczynają przygodę tak samo, a rozwój i specjalizacja odbywa się głównie poprzez dobór broni i zaklinanie ekwipunku, by zyskiwał różne dodatkowe cechy i zmieniał właściwości ataków.

Nie zabraknie oczywiście kooperacji, oczekiwanej przez fanów gatunku. Czwórka graczy będzie mogła wspólnie stawić czoła potworom w trybie współpracy online lub przy jednym ekranie.

Warto dodać, że po premierze twórcy planują wprowadzić rozgrywkę międzyplatformową. W przyszłości możliwa będzie więc wspólna gra posiadaczy różnych konsol.

Źródło: Minecraft

Następnie: Ponad 50 tys. permabanów w Call of Duty Warzone

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami