Bethesda bez pokazu nowych gier w czerwcu

The Elder Scrolls 6, Fallout i Starfield muszą poczekać.

Bethesda nie planuje w czerwcu prezentacji on-line nadchodzących gier - poinformował na Twitterze wiceprezes Pete Hines.

W związku z anulowaniem E3 2020 wiele firm tradycyjnie uczestniczących w targach - m.in. Microsoft - zapowiedziało organizację internetowych streamów. Wydawca serii The Elder Scrolls i Fallout zrezygnował z takich planów, w związku z „wieloma wyzwaniami”, z którymi firma musi się mierzyć w obecnej sytuacji.

„Mamy wiele ekscytujących rzeczy związanych z naszymi grami i już nie możemy się doczekać, by je ujawnić w nadchodzących miesiącach” - napisał Hines, podkreślając, że w czerwcu Bethesda nie zorganizuje sieciowego pokazu.

Wielu miłośników Skyrima oczekiwało, że w tym roku wydawca ujawni pierwszy gameplay z powstającej nowej odsłony cyklu. The Elder Scrolls 6 zostało oficjalnie zapowiedziane w 2018 roku, właśnie na E3 - wyświetlono jednak wówczas zaledwie krótki zwiastun. Wiemy jednak, że produkcja ukaże się dopiero po kosmicznym Starfield.

Ten ostatni jest równie intrygującym projektem, o którym wciąż niewiele wiadomo. Starfield ma być wycieczką Bethesdy w kosmos, a całość miałaby przypominać „Fallouta w przyszłości”. To pierwsza nowa marka studia od ponad 25 lat.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Powiązane materiały

GeForce RTX 2060 12 GB potwierdzony - premiera w przyszłym tygodniu

Odświeżony model starszego układu poprawi sytuację na rynku kart?

Razer szykuje odpowiedź na Steam Deck - raport

Zestawy deweloperskie trafiły do twórców gier.

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami