Rayman Legends za darmo na PC

Przez kilka dni.

Firma Ubisoft udostępniła za darmo platformówkę Rayman Legends w wersji PC. Grę można zatrzymać na stałe.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz gry, należy wejść na stronę promocji, kliknąć przycisk z symbolem komputera osobistego, zalogować na konto w usłudze Uplay i przypisać tytuł do profilu. Oferta zakończy się 3 kwietnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Wydane w 2013 roku Rayman Legends pozwala po raz kolejny wcielić się w tytułowego bohatera o dosyć nietypowej fizjonomii. Postać wraz z towarzyszami zostaje wciągnięta przez tajemnicze malowidła i przeniesiona do sekretnych światów.

W trakcie rozgrywki gracze przemierzają lokacje umiejscowione w zróżnicowanych krainach. Obserwując wydarzenia z „boku” ekranu, muszą zbierać świecące istoty, pokonywać wrogów i omijać pułapki. Ukończenie poziomów z najwyższym wynikiem wymaga dużej zręczności.

rayman_legends_free2
W Rayman Legends dostępnych jest kilka postaci do wyboru

Produkcja oferuje tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Każdy z użytkowników kieruje inną postacią - poszczególni podopieczni dysponują unikalnymi dla siebie zdolnościami. Do tego kolorowa oprawa graficzna.

Następnie: Games with Gold: kwiecień 2020 - pełna oferta

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami