Nowy Resident Evil w 2021 roku, gra będzie dużym zaskoczeniem - nieoficjalne informacje

Prace trwają od trzech lat.

Kolejna odsłona serii Resident Evil powstaje i produkcja ukaże się w 2021 roku - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Informację przekazał na Twitterze internauta o pseudonimie Dusk Golem. Przekonuje, że prace rozpoczęły się pod koniec 2016 roku, co oznacza, że trwają już 3 lata. Tytuł powinien być łącznie rozwijany przez około 4 lata.

„Gra zostanie ujawniona niedługo i będzie największym do tej pory odejściem od założeń serii, na tyle dużym, że wiele osób zirytuje się w momencie zapowiedzi, ale powinni być otwarci [na innowacje - dop. red.]. Wewnętrzne testy i pokazy wskazują na wysoką jakość” - wyjaśnia.

Według użytkownika, prace nad projektem przebiegają w podobny sposób, jak w przypadku oryginalnego Resident Evil 3, ale nie chciał wytłumaczyć, co to dokładnie oznacza. Podkreślił jednocześnie, że więcej szczegółów ujawni po debiucie remake'u trzeciej odsłony.

Wszystkie doniesienia są nieoficjalne, więc niekoniecznie muszą być prawdziwe. Dusk Golem w przeszłości publikował jednak informacje o innych projektach Capcomu - przykładowo przedstawił szczegóły o odświeżonej wersji wspomnianego Resident Evil 3 przed zapowiedzią.

Następnie: Sony wyłącza serwery DriveClub na PS4

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami