Kontrowersyjna misja "No Russian" nie została wycięta z Modern Warfare 2 Remastered

Masakra na lotnisku.

Activision nie zapowiedziało jeszcze odświeżonej wersji kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2, choć w sieci można już obejrzeć całą grę. Nagrania potwierdzają, że remaster obejmuje pełną przygodę fabularną, włącznie z misją „No Russian”.

To najbardziej kontrowersyjne i niesławne zadanie w całej serii popularnych strzelanek, w którym jako tajny agent CIA bierzemy udział w masowej strzelaninie urządzonej na moskiewskim lotnisku - aby zdobyć zaufanie rosyjskich terrorystów. Gracz może swobodnie ostrzeliwać wszystkich uciekających ludzi.

„No Russian” wielokrotnie było wykorzystywane jako argument w dyskusji o przemocy w grach - oczywiście przemawiający na niekorzyść elektronicznej rozrywki. Misja pojawiła się nawet w materiale opublikowanym przez amerykański Biały Dom, który miał przestrzegać przed działaniem gier na psychikę.

Przypominamy, że według kart produktu w PS Store, Modern Warafre 2 Campaign Remastered zadebiutuje jeszcze dzisiaj - przynajmniej na PS4.

Teoretycznie gra nie jest jeszcze dostępna, ale niektórzy dotarli do wczesnych egzemplarzy. Na Twitchu trwa nawet stream z remastera.

Następnie: Quantum Error na PS5 celuje w 4K i 60 FPS

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami